این جلسه که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه،  روسای شبکه های بهداشت و درمان، مدیر امورمالی، مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد و مدیر منابع فیزیکی دانشگاه و کارشناسان مرتبط حوزه مالی و بودجه برگزار شد

در ابتدای جلسه گزارشی از وضعیت عملکردی بودجه و منابع مالی، انسانی و فیزیکی  دانشگاه از سال ۱۳۹۳ تاکنون ارائه شد.

مهندس رحیمی با اشاره به شرایط موجود اقتصادی و محدودیت منابع جاری بر اهمیت و ضرورت مدیریت بهینه منابع و مصارف در شبکه های بهداشت و درمان استان تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص سیاستهای جاری معاونت در مدیریت منابع  و مصارف اعم ازخرید راهبردی دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، مدیریت نقدینگی، جلوگیری از انباشت نقدینگی در بانکها، تهاتر بدهی ها در قبال اوراق تسویه، اهمیت کارسازی اوراق و اسناد خزانه اسلامی در قبال بدهی های مسجل، عدم شروع پروژه های جدید و عدم جذب نیروی انسانی صحبت نمودند و بر لزوم بازرسی و نظارت روسا بر انبارهای دارویی و تجهیزات،  تخصیص صحیح و الویت دار منابع تاکید کرد.

مهندس رحیمی با تاکید بر الویت قرارداشتن پرداختهای پرسنلی بر سایر هزینه های دانشگاه عنوان نمودند هم اینک  نیز جهت مدیریت هزینه در حوزه پشتیبانی پیشنهادات و راهکارهایی در دست بررسی می باشد که بزودی نتایج آن ابلاغ خواهد شد.

در ادامه جلسه کریمی معاون امور مالی دانشگاه درخصوص اوراق اسناد خزانه و اوراق تسویه صحبت و در خصوص بدهی های قابل تسویه با این اوراق توضیحات لازم را ارائه داد.

همچنین گزارش موافقت نامه های استانی و تخصیص های دریافتی در پروژه های عمرانی توسط معاون عمرانی مدیریت بودجه ارائه شد.

درپایان روسای شبکه ها نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و به سوالات پاسخ داده شد.<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *