احد آزادی خواه در خصوص پروژه های بهداشتی و درمانی در مناطق محروم شهرستان ملایر اظهار داشت که این پروژه ها از برکات انقلاب و طرح تحول نظام سلامت است که باید قدردان آن باشیم.

احد آزادی خواه نماینده مردم شریف شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات دانشگاه علوم پزشکی همدان و اقدامات صورت گرفته در راستای خدمت رسانی و افزایش سلامت مردم ملایر اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان ملایر به یک تراز قابل توجه و مهندسی شده ای در ارائه خدمات بهداشت، درمان و آموزشی رسیده که در گذشته این وضعیت را نداشتیم و این جای تقدیر دارد.

وی در ادامه افزود: هم اکنون شرایط این شهرستان در حوزه آموزش علوم پزشکی به نقطه قوت خود رسیده و شاهد تغییرات مثبت در مراکز آموزش و تربیت کادر درمانی مورد نیاز در ملایر بوده ایم  که این امر یکی از کلیدی ترین اقدامات مثبت دانشگاه جهت تامین نیروی مورد نیاز  در شهرستان ملایر است.

احد آزادی خواه در ادامه افزود: در بازدید هایی که امروز به اتفاق معاونت توسعه و سایر مسئولین دانشگاه از پروژه های بهداشتی و درمانی درحال ساخت و یا به بهره برداری رسیده مناطق محروم درسطح شهرستان ملایر داشتیم، من حس رضایت مندی مردم این مناطق را از ساخت این پروژه ها احساس کردم. این اقدامات و ساخت این پروژه ها از برکات انقلاب و طرح تحول نظام سلامت است که این گونه سطح خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان را گسترش داده است.

وی همچنین اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان ملایر از نظر فضاهای فیزیکی ارائه دهنده خدمت همانند بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی و مراکز بهداشتی در وضعیت خوبی قرار دارد اما از نظر نیروی انسانی و کادر درمانی اعم از پزشکان متخصص و فوق تخصص، پرستاران و … باید توجه ویژه تری را به آن معطوف داشت. ایشان خاطر نشان کرد رضایت مندی مردم از خدمات بهداشتی و درمانی جز مهم ترین اولویت های ما می باشد.

نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: باید برای افزایش سطح رضایت مندی مردم از کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در سه شهر جوکار، ازندریان و علی آباد بیشتر تلاش شود که در این راستا نمایندگان مجلس  از هیچ کمکی دریغ نخواهند ورزید.

وی در پایان افزود: می توان گفت که مردم به وضوع طعم  وقف و اثرات مثبت آن را در حوزه بهداشت و درمان چشیده اند.شهرستان ملایر به شهر واقفین معروف است برای همین لازم میدانم که از اداره اوقاف ملایر تشکر ویژه ای داشته باشم.

<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *