مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه مدیران و کارشناسان این حوزه از بیمارستان امام رضا (ع)، مرکز اورژانس ۱۱۵ و مرکز بهداشت شهرستان کبودرآهنگ بازدید کرد.

مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، آقایانی مدیر امور پشتیبانی و رفاهی، مهندس بیگلرخانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات، حلافی مدیر امور مالی و کارشناسان معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان امام رضا(ع)، مرکز اورژانس ۱۱۵ و مرکز بهداشت شهرستان کبودرآهنگ بازدید کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با تشکر از زحمات دکتر بهرامی و همکاران وی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودرآهنگ و اقدامات مفید وی در توسعه و پیشرفت این شبکه، بر اهمیت کار گروهی تاکید کرد و افزود: هم‌اکنون زمانی است که باید کار تیمی در تمام حوزه‌های مختلف دانشگاه ایجاد شود تا بتوانیم از معبرهایی که شرایط اقتصادی کشور را در گیر خود کرده، عبور کنیم و نباید به هر شرایط سختی که اتفاق می‌افتد به دشواری نگاه کنیم بلکه لازم است آن را یک فرصت خوب برای به دست آوردن همبستگی میان مجموعه دانشگاه در نظر بگیریم.

وی افزود: درحال حاضر نزدیک به یک سال است که کارانه‌های پرسنلی هر ماه به طور منظم پرداخت می‌شود که با توجه به اهمیت تامین معیشت کارکنان، این موضوع همواره از الویت‌های اصلی دانشگاه بوده است و این مهم را با قدرت ادامه خواهیم داد.

مهندس بهروز رحیمی با اشاره به مدیریت بهینه منابع نقدی در مراکز افزود: باید مدیران مالی، مدیریت بهینه منابع نقدی را در دستورکار خود قرار دهند تا به طور منطقی و اصولی از منابع موجود بیشترین و بهینه‌ترین بهره را ببرند.

وی در ادامه بر ضرورت مدیریت بهینه منابع، اصلاح فرایند نوین انبارداری تاکید کرد و افزود: هر چه انبارها به طور منظم و با دقت بیشتری برنامه‌ریزی شوند از منابع موجود در انبار به صورت دقیق و کاربردی استفاده خواهد شد.

بهروز رحیمی با اشاره به تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) به دستگاه سی تی اسکن اظهار داشت: با تدابیری که اندیشیده شده است و منابع مالی در نظر گرفته شده، بیمارستان امام رضا(ع) به زودی به یک دستگاه سی تی اسکن مجهز خواهد شد تا مردم شریف شهرستان کبودرآهنگ بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان افزود: اگر انضباط مالی در مراکز وجود نداشته باشد به طور قطع مشکلات انقباضی و سختی را به دنبال خواهد داشت، پس در این راستا انضباط مالی را در مراکز خود نهادینه کنید.

در این بازدید، پایش و ارزیابی تمام انبارهای ملزومات مصرفی و دارویی در انبار‌ها توسط مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی انجام شد و مشکلات موجود بررسی می‌شود.

در ادامه مهندس بیگلرخانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در بازدید از سرورهای تحت شبکه، سیستم‌های رایانه‌ای به بررسی مشکلات شبکه نهاوند در حوزه IT پرداخت و پیشنهادهایی برای رفع مشکلات و موانع موجود ارائه کرد.

حلافی مدیر امور مالی دانشگاه طی جلسه مشترک با مسئولان امور مالی در آن مراکز به بررسی موانع و مشکلات پرداخت و نقاط قوت و قابل بهبود را بررسی کرد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *