بازدید رییس اورژانس کشور از پد هوایی بیمارستان قائم و پایگاه اورژانس روستای میانده تویسرکان

رییس اورژانس کشور از پد هوایی بیمارستان قائم و پایگاه اورژانس روستای میانده تویسرکان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی همدان از راه‌اندازی پد بالگرد برای بیمارستان در حال تاسیس قائم(عج) در تویسرکان خبر داد و گفت: پد بالگرد این بیمارستان احداث شده و آماده بهره‌برداری است.

مرکز فوریت‌های پزشکی پایگاه امام خمینی(ره) تویسرکان توسط رئیس اورژانس کشور با همراهی فرماندار و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان همدان با اشاره به اینکه امسال هفت نفر به اورژانس تویسرکان  اضافه شد اظهار کرد: از سال گذشته اضافه بر اعتبارات عادی مبلغی به تویسرکان کمک کردیم.

دکتر حبیب معصومی با اشاره به بازسازی دو پایگاه جاده‌ای تویسرکان از آغاز فعالیت پایگاه اورژانس میانده خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز فعالیت پایگاه میانده در یک کانکس آغاز شد و تمام مقدمات احداث آن انجام شده و از امروز عملیات اجرایی آن انجام می‌شود.

وی از راه‌اندازی پد بالگرد برای بیمارستان در حال تاسیس قائم(عج) در تویسرکان خبر داد و گفت: پد بالگرد این بیمارستان احداث شده و آماده بهره‌برداری است.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان همدان با اشاره به اینکه پایگاه سوم را در تویسرکان دهه فجر افتتاح می کنیم  بیان کرد: پد بالگردی در جاده‌ای خیرآباد راه‌اندازی‌ می‌شود که در همین راستا یک جهش ۱۰ ساله در تویسرکان اتفاق افتاده است.

<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *