به همت کارشناسان معاونت توسعه و تحول اداری انجام شد:

جلسه تبیین شناسه ملی

جلسه تبیین و تشریح شناسه ملی به همت کارشناسان معاونت توسعه و تحول اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به نقل از پایگاه خبری وب‌دا در همدان، قدسی کارشناس تحول اداری در تشریح برگزاری این جلسه اظهار داشت: این دوره آموزشی با حضور نماینده واحدها، شبکه‌ها و بیمارستان‌ها با هدف تبیین جزئیات شناسه ملی، نحوه بررسی اطلاعات و لزوم ارائه اطلاعات مربوطه برگزار شد.

وی با بیان اینکه پیشتر اطلاعاتی در این زمینه به وزارت‌خانه ارسال شده بود که مقرر بود بروزرسانی شود گفت: اطلاعات شناسه ملی که واحدها دارند اگر بروزرسانی نشود کلیه عملیات مالی واحدها به حالت تعلیق درمی‌آید و پس از مدتی، شناسه حذف شده و واحد مربوطه قادر به انجام هیچ‌گونه عملیات مالی نخواهد بود به همین علت بروزرسانی این اطلاعات ضرورتی انکارناپذیر بود.

کارشناس تحول اداری معاونت توسعه دانشگاه تصریح کرد: پس از برپایی این دوره مقرر شد واحدها طی مدت زمان یک هفته اطلاعات بروزرسانی شده را برای معاونت توسعه ارسال کنند و پس از جمعبندی با تأیید و امضای رئیس دانشگاه به وزارت‌ متبوع ارسال شود.

وی افزود: به برخی واحدها با توجه به اطلاعات قبل، شناسه ملی تعلق گرفته بود اما طی هماهنگی سازمان ثبت اسناد با واحدهای ستادی مقرر شد واحدهای دارای شناسه تعیین تکلیف شوند و واحدهایی که دارای شناسه نیستند با ارائه اطلاعات درخواستی شناسه مذکور را دریافت کنند.

قدسی متذکر شد: این کار از سال ۹۵ در حال انجام شود و در واقع به نوعی شناسایی هویت واحد است.

شایسته تقوی مدیر تحول اداری معاونت توسعه دانشگاه نیز در ادامه عنوان کرد: فرصتی به واحدهای تابعه دانشگاه داده شده تا اطلاعات مورد نیاز با صحت و دقت جمع‌آوری شود؛ بعد از ارسال اطلاعات، داده های به دست آمده با مستندات واحدها تطبیق داده می‌شود و به واحد مربوطه اطلاع داده می‌شود و پس از رفع مغایرت‌ها با تأیید رئیس دانشگاه به وزارت‌خانه ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: پس از ارائه اطلاعات به وزارت متبوع، بازخورد وزارت‌خانه هم طی برقراری جلسه‌ با واحد مربوطه بررسی خواهد شد و نتایج مجددا برای دریافت شناسه ملی به وزارت‌خانه ابلاغ می‌شود.

 

2 نظرات
 1. https://t.me/LINK_ClTY

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت
  ها هستید.

  Reply
 2. مشاوره فروش

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *