مدیرکل امور بیمارستانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی:

در تلاش هستیم که بیمارستان جدید التاسیس شهرستان تویسرکان در موعد مقرر تجهیز و به بهره برداری برسد

نشست دکتر کلانتری مدیر کل امور بیمارستانی و دکتررضایی مدیر بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با معاونین و مدیران  حوزه های مختلف دانشگاه با حضور مدیر و پرسنل بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان تویسرکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر کلانتری مدیر کل اموربیمارستانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن اشاره به افتتاح بیمارستان جدید التاسیس شهرستان تویسرکان در موعد مقرر عنوان کرد: تلاش ما بر این اساس بوده است تا بیمارستان جدید التاسیس شهرستان تویسرکان در موعد مقرر توسط پیمانکار به دانشگاه علوم پزشکی همدان تحویل داده شود تا مقدمات لازم جهت تجهیز کامل آن از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام شود.

مدیر کل اموربیمارستانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ادامه افزود: البته با توجه به بازدیدی که امروز از بخش های مختلف آن به عمل آمد، به نظر میرسد که باید پیشرفت فیزیکی این پروژه از سوی پیمانکار با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با بیان این که بیمارستان ولیعصر (عج) تویسرکان یکی از بیمارستان های مهم در بحث ارائه خدمت به مردم در استان همدان می باشد اظهار داشت: بیمارستان ولیعصر (عج) تویسرکان از یکی از بیمارستان های مهم استان است که به درستی در حال اداره شدن می باشد و این تصمیم را بر ماه سخت میکند که کدام  یک از بخش های موجود در این بیمارستان به بیمارستان جدید التاسیسی که در حال تکمیل شدن است باید منتقل شود و در این راستا باید هم فکری های اساسی صورت گیرد تا مردم شهرستان بتوانند از امکانات و خدمات درمانی هر دو بیمارستان بهره مند شوند.

بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تقدیرازحمایت های حوزه معاونت درمان وزارت بهداشت و همچنین دیگرمسئولینی که درزمینه های مختلف برای توسعه و پیشرفت پروژه بیمارستان جدید التاسیس شهرستان تویسرکان گامی موثر برداشتند گفت: عملکرد کنونی تیم مدیریتی بیمارستان ولیعصر(عج) تویسرکان چه در حوزه پرستاری و چه در حوزه مدیریت بیمارستانی واقعا قابل تحسین و تقدیر می باشد.

وی در ادامه افزود: بیمارستان جدید التاسیس تویسرکان با توجه به بررسی ها و نظرات کارشناسی، داری ۱۵۰ تخت فعال خواهد بود که باید تدابیر لازم در جهت تامین تجهیزات پزشکی و تاسیساتی ان اتخاذ گردد و بدین منظور در خصوص منابع آن در هفته جاری در هیئت امنا تعیین و تکلیف شود.

مهندس رحیمی با بیان این که نظردانشگاه در انتقال بخش های مختلف بیمارستان ولیعصر(عج) به بیمارستان جدید التاسیس مطرح شده است تصریح کرد:بر اساس نظرات کارشناسی از سوی مجموعه معاونت درمان دانشگاه، سه بخش اورژانس،اعصاب و روان و همچنین دیالیز در بیمارستان ولیعصر(عج) باقی بماند ودیگر بخش ها موجود به بیمارستان جدید التاسیس منتقل شود که با این طرح هر دو بیمارستان در عرصه خدمت رسانی در حوزه های مختلف درمانی بکارگیری خواهد شد.

دکتر جلیلی معاون درمان دانشگاه با بیان این که باید تدابیرلازم در خصوص جا به جایی بخش های مختلف بیمارستان ولیعصر(عج) به بیمارستان جدید التاسیس تویسرکان صورت گیرد افزود: با توجه به این که بیمارستان ولیعصر (عج)  تویسرکان جز بیمارستان های خوب استان است و به نسبت منطقه ای توانسته است نیاز های درمانی شهرستان تویسرکان را برطرف کند باید به این موضوع دقت را داشته باشیم که در انتقال بخش های مختلف آن به بیمارستان جدید التاسیس خدشه ای بر سلامت مردم وارد نشود و بتوانیم از پتانسیل هر دو بیمارستان برای ارائه خدمت رسانی استفاده کنیم و با این اقدام کیفیت خدمات درمانی را نیز افزایش دهیم.

وی در پایان افزود: در بحث تجهیز بیمارستان جدید التاسیس باید تدبیری اندیشیده شود که در مرحله اول بخش هایی مانند اتاق عمل، داخلی و جراحی در آن بیمارستان مستقر و تجهیز شوند و بعد اقدام به انتقال بخش های دیگر از بیمارستان ولیعصرانجام شود تا خللی در ارائه خدمت به مردم شهرستان ایجاد نشود.

 <2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *