دستور استاندار همدان و نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی به منظور تسریع در تکمیل پروژه بیمارستان تویسرکان

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار همدان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا  از پروژه در حال احداث بیمارستان تویسرکان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاهبه نقل از پایگاه خبری وب‌دا در همدان، در این بازدید که معاونت توسعه، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان شبکه بهداشت و درمان تویسرکان بازدیدکنندگان را همراهی می‌کردند، دکتر محمد مهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و سید سعید شاهرخی استاندار همدان دستورات لازم را به منظور تسریع در تکمیل پروژه توسط پیمانکار مربوطه صادر کرده تا در اسرع وقت کار تجهیز این بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به منظور بهره‌برداری در موعد مقرر انجام شود.

در حاشیه این بازدید مهندس رحیمی به همراه مسئولین بیمارستان، از بیمارستان ولیعصر(عج) بازدید نظارتی انجام داد و از نزدیک با کارکنان در رابطه با مشکلات و نیازهای تجهیزاتی آنان گفتگو کرد و دستور صدور مجوز اقلام ضروری را صادر کرد.

در ادامه بازدیدکنندگان با حضور در بیمارستان ولیعصر (عج) تویسرکان از نزدیک در جریان ارائه خدمت به بیماران این بیمارستان قرار گرفتند.

<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *