سخنان گوهر بار حضرت علی (ع)  دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد*  کسی که بر مرکب شکیبایی سوار شود به پیروزی نهایی دست می يابد*  حاجت محتاج را به تاخیر نینداز زیرا نمی دانی از اینکه فردا برای تو چه پیش خواهد آمد*  حق سنگین است اما گوارا ، باطل سبک است، اما در کام چون سنگی خارا*  اگر بر دشمنت دست یافتی، بخشیدن او را شکرانه پیروزی قرار ده*  علم خویش را به جهل و یقین خود را به شک مبدل نکنید، آنگاه که به علم رسیدید عمل کنید و آنگاه که به یقین دست یافتید ،اقدام نمایید*
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظر شما راجع به وب سایت جدید چیست ؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2318
 بازدید امروز : 819
 کل بازدید : 378118
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/8440


  چاپ        ارسال به دوست

موضوع: انعقاد قرارداد با آموزشگاه های زبان

  به اطلاع همکاران گرامی می رساند پيرو تمديد انعقاد تفاهم نامه با آموزشگاه زبان پرديس و مركز آموزش بازرگاني استان همدان، كليه پرسنل دانشگاه اعم از رسمي، پيماني، قراردادي و همچنين اعضاي خانواده هاي ايشان مي تـــوانــند به منظور توانمندسازي و ارتقاء سطح مهارت مكالمه و..... در صورت تمايل، دركلاسهاي آموزشي زبان انگليسي شركت نمايند.

1- هزينه شركت در كلاسهاي آموزشي به عهده كاركنان و خانواده هاي ايشان بوده و دانشگاه هيچگونه تعهدي در اين زمينه نخواهد داشت.

2- زمان تشكيل كلاسها خارج از ساعت اداري و موظفي كاركنان مي باشد.

3-  گواهینامه صادره از آموزشگاه های مذکور داراي امتياز آموزش ضمن خدمت بمدت 34 ساعت در سال بوده و جزء دوره های عمومي محاسبه می گردد.

4-  كاركنان مي بايست جهت هرگونه سوال درخصوص فرآيند ثبت نام با تلفن هاي آموزشگاه تماس گرفته و شماره هاي دانشگاه را اشغال ننماييد.

5- دانلود لیست شعب آموزشگاه ها

آدرس شعبات مركزآموزش زبان پرديس در همدان و شهرستانهای تابعه

مشخصات مركز آموزش بازرگاني استان همدان، سال 1396

 

                     

 


١١:٠٧ - يکشنبه ١١ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٦