نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با رئیس دانشگاه دیدار کرد.

 حسن لطفی و دکتر سید حبیباله موسویبهار در این دیدار که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مشاور حقوقی رییس دانشگاه، مدیر منابع فیزیکی دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد به تبادل‌نظر در خصوص مسائل مرتبط با آماده سازی زمین، عقد قرارداد و شروع پروژه ساخت بیمارستان جدید در شهرستان رزن و برنامههای پیش رو پرداختند.

پروژه ساخت بیمارستان جدید در شهرستان رزن و برنامه‎های پیش رو پرداختند.

حسن لطفی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در نشست یا رئیس دانشگاه با قدردانی از زحمت‌کشان حوزه سلامت، اجرای طرح تحول نظام سلامت را موجب افزایش سطح بهبود کیفیت خدمات بهداشتی درمانی و رضایت‌مندی همراهان بیمار دانست و گفت: در صورت آماده شدن فضا و تجهیزات لازم کلنگ ساخت بیمارستان جدید همزمان با افتتاح پروژه‌های سی تی اسکن و دیالیز با حضور وزیر بهداشت به زمین زده خواهد شد.

 رئیس دانشگاه نیز با تشکر از زحمات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، گزارشی از  روند اجرای طرح تحول سلامت در استان ارائه کرد و از همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مجموعه دانشگاه قدردانی کرد.

دکتر سید حبیب‌اله موسوی‌بهار تاکید کرد که ساخت پانسیون پزشکان متخصص در رزن جزو اولویت‌های کاری قرار گیرد.

<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *